עלות חוות דעת רפואית בתביעת רשלנות רפואית

 
חוות דעת רפואית יכולה להיות הוכחה לרשלנות בטיפול רפואי, וכל תוכלו לקבל פיצויים שיכולים לשנות את חייכם. עם זאת אנשים רבים תוהים מהן העלויות שלה.

 

חשיבותה של חוות דעת בנושא רשלנות רפואית

 
לפני שנתחיל לדבר על המספרים חשוב לזכור כי אתם לא יכולים לדעת מי ישלם על חוות הדעת, יכול להיות שאלו יהיו אתם או שבסופו של דבר יחזירו לכם את הכסף במהלך הסכם הפיצויים שייקבע. לדוגמה אם הגשתם תביעה בגין רשלנות רפואית נגד גוף רפואי כלשהו וזכיתם בתביעה, בסכום הפיצויים יכניסו גם את הסכום ששילמתם על חוות הדעת. לכן חשוב שלא להתפשר על הרופא ולא לחשוב על השאלה האם תקבלו בסופו של דבר החזר על חוות הדעת או לא.

 

מה המחיר שלה וממה הוא מורכב?

 
העלות יכולה להגיע למספר אלפי שקלים לעתים, אמנם העלויות יכולות להיראות גבוהות אך חשוב לזכור כי מדובר ברופא מומחה שמפנה לא מעט זמן כדי לכתוב את חוות הדעת וכמובן גם לעשות התחקיר שהוא צריך לפני.

 
מעוניינים בייעוץ ובקבלת הצעת מחיר? התקשרו עכשיו 0723226301
 
 
עלות חוות דעת רשלנות רפואית
 

מה יכול להשפיע על מחיר חוות הדעת?

 
ככל שהרופא יהיה יותר מוכר ומנוסה הוא יכול לדרוש מחיר יותר גבוה עבור חוות הדעת הרפואית. אנשים עדיין יבקשו ממנו חוות דעת כי היא תהיה שווה למעשה יותר מחוות דעת של אחרים אפילו שהם מומחים. לכל מומחה יש שם ומוניטין וזה משחק תפקיד משמעותי מול שופט. כמו כן יש צורך לזכור כי חוות דעת יכולה להיות בנושאים שונים למרות שמדובר ברשלנות רפואית וכך מושפע גם משך הזמן למחקר ולניסוח שלה, וגם במחיר.

 

מדוע המחיר הוא לא הפרמטר החשוב?

 
כמו כן חשוב לזכור כי לעתים אפילו התייעצות עם עורך דין יכול להסביר לכם האם יש בגלל סיכוי לתביעה כי אמנם הוא לא רופא אך יש לו ניסיון בתחום המשפטי והוא כבר ראה מקרים רבים, שבהם כמובן גם לקח חלק, מה שיכול לחסוך לכם בהוצאות, בכל זאת יש לציין כי המחיר לא תמיד יהיה הפרמטר החשוב, ודאי לא כאשר בן משפחה סובל מניתוח או הליך רפואי שבו לדעתכם הייתה רשלנות, ודאי כאשר הוא קיפח את חייו. במצב זה הצדק חשוב הרבה יותר.