מתיחת פנים עם חוטים

 
השנים החולפות חורטות את רישומן על הפנים שלנו. ואכן, נשים רבות מביטות מול המראה ומגלות כי המראה שנשקף מולן הוא מבוגר, נפול ולא מחמיא. הן לגמרי לא מרוצות! גם הן רוצות לשמור על מראה צעיר ועור מתוח לאורך שנים. הבשורה היא שיש כיום מגוון כלים ושיטות טיפוליות שנועדו לענות על הצורך הזה ולאפשר לכל אחת להיראות צעירה הרבה יותר. כי העור הנפול יכול להיות מורם ומתוח, הקמטים יוכלו להתמלא ולהיעלם – ואת תעמדי שוב מול המראה ותהיי מרוצה ממראה מחמיא!
 

מתיחת פנים אז והיום

 
אם בעבר טיפול של מתחת פנים היה כרוך בפעולה כירורגית מורכבת, כזו שדרשה תקופת החלמה ממושכת והייתה מלווה גם בסיכונים, הרי כיום הפעולה קלה ונוחה פי כמה. בעזרת טיפול קצר ולא פולשני תוכלי להכיר את הפנים היפות שלך מחדש. הפרוצדורה מתבצעת על ידי מטפלים מתחום האסתטיקה ומטרתה היא למתוח את העור הנפול ולחדש את המראה שלך, היא נקראת בשם מזו חוטים.
 

מהלך הטיפול

 
הטיפול מתחיל עם אלחוש מקומי שימנע את תחושות הכאב במהלך ביצוע הטיפול. לאחר האלחוש מבצעים הזרקה של חוטים דקיקים לאזור הרצוי, המטפל מושך בהם ותופס אותם ברקמות הרצויות. החוטים נתפסים תוך משיכה של העור הנפול. החוטים מגרים את העור לייצור מוגבר של אלסטין - מה שמחדש בצורה טבעית את מראה העור, והקמטים אף הם נעלמים! לאחר מספר חודשים החוטים נמסים, הרקמות מתחדשות והמראה צעיר ומחמיא! תוצאות הטיפול ילוו אותך בין שנתיים לשלוש.
 

יתרונות הטיפול

 
לפרוצדורה זו יש מספר יתרונות, כפי שכתבנו לעיל היא אינה פולשנית ומהווה תחליף מעולה לניתוחים שבוצעו בעבר. כמו כן היא אינה כרוכה בכאב היות ומתבצעת תחת אלחוש. יתרון בולט נוסף הוא המהירות. כרבע שעה נמשך הטיפול ולאחריו ניתן לחזור מיד לשגרת החיים ולסדר היום ללא מנוחה מיוחדת או תקופת החלמה. העובדה שהחוטים נמסים בגוף מוסיפה ערך נוסף לטיפול, והחידוש הטבעי של העור כתוצאה מהחשיפה לחוטים היא בונוס משמעותי נוסף לכל מטופלת. ואכן המטופלות שעוברות מתיחה בחוטים חוות שינוי דרמטי במראה הפנים שלהן. הן מגלות את המראה הצעיר שנעלם להן והן נהנות מתוצאות נהדרות למשך תקופה ממושכת למדי. יש לציין כי לאחר שהתוצאות נעלמות ניתן לחזור שוב על הטיפול וכך ליהנות שוב מתקופה ממושכת של עור מתוח ומראה צעיר יותר.
 

סוגים של חוטים להתאמה מלאה

 
יש סוגים שונים של חוטים שלכל אחד מהם תכונות שונות. כמובן שעל מנת להשיג מטרה בשלמות יש לבחור את החוט המתאים למצב הפנים ולסוג הטיפול, כך שהוא אכן יתבצע לשביעות רצונה המלאה של המטופלת והתוצאות תהיינה נאות ומחמיאות. כי אפשר להראות צעירה לאורך שנים באמצעות טיפולים מתקדמים!
 
מתיחת פנים עם חוטים