הזרקת חומצה היאלורונית

 
עור הפנים משנה במהלך השנים את המראה שלו. השינויים מתרחשים כתוצאה מההרכב של העור. תאי האלסטין והקולגן מתדלדלים וכתוצאה מכך העור מאבד מהגמישות שלו, ומקבל מראה מקומט ומבוגר יותר. מול מצב זה ניתן למצוא מגוון טיפולים וכלים שיעלימו את הקמטים וישפרו את המראה, כך שהקמטים לא יהפכו להיות חלק מהחיים באופן קבוע. במכוני האסתטיקה מציעים מגוון טיפולים ומוצרים שנועדו להעלים קמטים ופגמים אסתטיים אחרים, ולהביא לכך שהמראה יהיה חלק ומחמיא כמו שכל אחת חולמת...
 

קמטים פעילים וקמטים יציבים

 
ניתן להבחין בין שני סוגים של קמטים. קמטים פעילים אלו קמטי ההבעה שנוצרים בחלק העליון של הפנים, ובקמטים אלו מתאים לטפל באמצעות זריקות בוטוקס. הבוטוקס הוא רעלן שמשפיע על פעילות העצב, וכתוצאה מכך מחליק את הקמטים הפעילים. הוא נועד לשמש כחומר מילוי לקמטים בחלק העליון.

הקמטים הקבועים הם קמטים יציבים, שנוצרים במהלך השנים בחלק התחתון של הפנים. הם רווחים באזור הסנטר, השפתיים והאף. הטיפול בקמטים אלו ייעשה באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית. החומצה ממלאת את השקעים בסימטריות ויוצרת תוצאה אסתטית ומחמיאה לפנים. מטופלים רבים נהנים מהפעולה והפנים שלהם חלקות מקמטים בחלק התחתון כתוצאה מטיפול יעיל עם תוצאות.
 

התאמה מקסימלית לטיפול אולטימטיבי

 
כדי לבצע את הטיפול הנכון והמדויק חשוב כי מטפל מקצועי יאבחן את מצב הפנים ויבדוק אלו קמטים מופיעים עליהם. בהתאם לאבחנה שלו הוא יבצע את הטיפול הנכון, שיביא לתוצאה טובה ככל האפשר במראה הפנים של המטופל. לאחר בדיקה מעמיקה הוא יוכל לקבוע אילו חומרים יתאימו לטיפול ומהו האזור בו יתבצע הטיפול. כמובן שהוא יהיה קשוב לרצונות של המטופל ולמטרת בואו, כך שהטיפול ישיג את המטרות הרצויות והוא יקבל טיפול הולם לפי רצונו.
 

על החומצה ההיאלורונית

 
החומצה ההיאלורונית היא חומצה שקיימת בגופנו ברקמות החיבור, בעור ובסחוס. אך תהליך הייצור שלה הולך ופוחת עם התקדמות הגיל – ומציאות זה יוצרת חסר שמצריכה התערבות חיצונית. אך היות שהחומר מוכר לגופנו, הוא אינו גורם לרגישות ומתקבל בצורה טובה בגוף. החומר יעיל, בטוח ולא גורם לאלרגיות. גם רגישים שמגיבים בצורה אלרגית לחומרים שונים יוכלו לבצע טיפול זה ללא חשש – כיוון שמדובר בחומר בטוח לשימוש שאין בו סיכונים לאלרגיה. לפני ביצוע ההזרקה יבצעו אלחוש מקומי, כדי למנוע תחושת כאב בעת ביצוע ההזרקה. לאחר ביצוע הזרקה הפנים מתמלאות והקמטים נעלמים. יש לציין כי החומר נספג בגוף במשך הזמן, ולכן תוצאות הטיפול תעלמנה. היות שכך, יש לחזור על ביצוע הטיפול אחת לחצי שנה או שנה.
 

טיפול יעיל ומשביע רצון

 
אכן, הקמטים שמופיעים על הפנים יוצרים נזק של ממש למראה הכללי שלנו. מסיבה זו מפתחים מוצרים שונים שנועדו להעלים את הקמטים.
 
הזרקת חומצה היאלורנית